Filma Me Titra Shqip: Do Not Reply

99 min 2020 5 / 3
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Sep 29, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13.916
Shikime: 4024
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Çelsi, një adoleshente, rrëmbehet përmes një aplikacioni në rrjetet sociale nga Bred dhe mbahet rob me vajzat e tjera që do të bëhen viktima të vrasjeve të filmuara të tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR