Filma Me Titra Shqip: Like Crazy

90 min 2011 6.4 / 767
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Oct 28, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14.877
Shikime: 2521
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ana dhe Xhejkob takohen në universitet dhe bien ne dashuri me njëri tjetrin, por kur Ana detyrohet të kthehet në vendlindjen e saj në Angli, bëhet e vështirë të jetosh një lidhje në distancë dhe të dy bashkë përpiqem të ruajnë marrëdhënien e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR