Filma Me Titra Shqip: Rab Ne Bana Di Jodi

167 min 2008 6.7 / 152
Kategoria: Komedi Dramatik Romance
Viti: Dec 11, 2008
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 8.54
Shikime: 3633
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një rrugëtim frymëzues dashurie, që të lë pa frymë. Historia e dashurisë midis Surit, një burri të zakonshëm dhe Taanit, që është krejt e kundërta e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR