Filma Me Titra Shqip: Fatal Affair

89 min 2020 5.6 / 163
Kategoria: Thriller
Viti: Jul 16, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 22.923
Shikime: 3288
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pas një takimi të shkurtër me një mik të vjetër, Dejvidin, Eli përpiqet të rregullojë martesën me burrin e saj, Markusin. Më pas ajo zbulon se Dejvidi është më i rrezikshëm dhe i paqëndrueshëm nga sa kishte menduar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR