Filma Me Titra Shqip: The Wolf of Snow Hollow

85 min 2020 6.7 / 10
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Oct 9, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 50.815
Shikime: 2159
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një qytet i vogël malor kaplohet nga terrori teksa kufoma njerëzish zbulohen çdo hënë të plotë. Duke humbur gjumin, duke rritur një vajzë adoleshente dhe duke u kujdesur për babanë e sëmurë, oficeri Marshall përpiqet t'i kujtojë vetes, se njerëzit ujq nuk ekzistojnë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR