Filma Me Titra Shqip: Black Box

100 min 2020 6.6 / 56
Viti: Oct 6, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 392.519
Shikime: 3301
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një burrë vë re ndryshime të mëdha në mendjen e tij pas një aksidenti me makinë dhe fillon një trajtim eksperimental.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR