Filma Me Titra Shqip: Cats & Dogs 3: Paws Unite

84 min 2020 6.5 / 66
Kategoria: Komedi Aksion
Viti: Oct 2, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 484.911
Shikime: 1246
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Macja Guen dhe qeni Roxher janë agjentë sekretë të cilët fshehurazi mbrojnë dhe shpëtojnë botën pa e zbuluar kurrë njerëzit. Partneriteti i tyre është për shkak të Armëpushimit të Madh, i cili ka ndaluar armiqësinë e qenve dhe maceve për një dekadë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR