Filma Me Titra Shqip: App

75 min 2013 5.1 / 51
Kategoria: Thriller
Viti: Apr 3, 2013
Gjuha Origjinale: NL
Popullariteti: 6.823
Shikime: 2250
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një studente e re psikologjie, është tërhequr në botën e errët dhe të frikshme të një Aplikacioni diabolik dhe misterioz, që fillon ta terrorizojë, duke shpërndarë fotografi kompromentuese, videot dhe mesazhet e saj, duke u futur gjithnjë e më thellë në jetën e saj personale, si dhe duke ekspozuar në mënyrë të përsosur sekretet e saj më të thella.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR