Filma Me Titra Shqip: American Murder: The Family Next Door

83 min 2020 7.4 / 160
Kategoria: Mister Krim
Viti: Sep 30, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 140.22
Shikime: 2850
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Në 2018, 38 vjeçarja Shanann Watts dhe dy fëmijët e saj u zhdukën në Kolorado. Me fakte të reja që mësoheshin, historia e një familje të thjeshtë u përhap në të gjithë botën...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR