Filma Me Titra Shqip: Books of Blood

107 min 2020 6.5 / 24
Kategoria: Horror Fantashkence
Viti: Oct 7, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 272.297
Shikime: 2336
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një udhëtim në territorin e paeksploruar dhe të ndaluar përmes tre historive të mbetura në hapësirë?? dhe në kohë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR