Filma Me Titra Shqip: Hubie Halloween

102 min 2020 6.5 / 398
Kategoria: Komedi Horror
Viti: Oct 7, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 510.28
Shikime: 1905
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pavarësisht përkushtimit ndaj vendlindjes së tij Salemit (dhe festimeve të Hallouinit), Hubi Dubua është pre e ngacmimeve për fëmijët dhe të rriturit bashkë. Por këtë vit, diçka ndryshon gjatë natës dhe shpëtimi i Hallouinit mbetet në duart e Hubit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR