Filma Me Titra Shqip: Save Yourselves!

93 min 2020 6.5 / 23
Kategoria: Komedi Fantashkence
Viti: Oct 1, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 25.3
Shikime: 1970
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një çift normal nju-jorkezësh vendos të largohet nga jeta materialiste e qytetit dhe të shkëputet nga interneti por befasohet kur gjatë javës së tyre të izolimit, alienët pushtojnë Tokën dhe ata janë ndër të vetmit të mbijetuar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR