Filma Me Titra Shqip: Mechanic: Resurrection

99 min 2016 5,7 / 2050
Kategoria: Aksion Krim Thriller
Viti: Aug 25, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,375
Shikime: 1864
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Artur Bishop mendonte se mund ta linte pas të kaluarën e tij si vrasës, por një nga armiqtë e tij më të vjetër, Krein, nuk e lejoi. Duke i rrëmbyer të dashurën, Xhina, Arturit i duhet të ekzekutojë tre konkurrentë të Kreinit. I detyruar të udhëtojë përgjatë globit, do i duhet të bëj atë që ai di të bëj më mirë, të vrasë dhe ta bëj të duket si aksident. Do arrij ai ta shpëtoj Xhinën?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR