Filma Me Titra Shqip: Carbone

104 min 2017 6.9 / 254
Kategoria: Thriller Krim
Viti: Nov 1, 2017
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 5.863
Shikime: 2765
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Nga rreziku i humbjes së biznesit të tij, Anthoni Roca, një njeri i zakonshëm, zhvillon një mashtrim që do të bëhet grabitja e shekullit. Atij do i duhet të merret me tradhti, vrasje dhe shpagime.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR