Filma Me Titra Shqip: Kafou

51 min 2017 5 / 1
Kategoria: Dramatik Krim Komedi
Viti: Oct 27, 2017
Gjuha Origjinale: HT
Popullariteti: 0.6
Shikime: 2014
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dy njerëz duhet të dorëzojnë një paketë që kanë në bagazhin e makinës gjatë natës. Por njëri prej tyre hap bagazhin dhe ashtu nisin telashet e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR