Filma Me Titra Shqip: Pokémon: Mewtwo Strikes Back - Evolution

98 min 2019 6.8 / 259
Viti: Jul 12, 2019
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 69.638
Shikime: 3394
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pasi një eksperiment shkencor çon në krijimin e klonit Mjutu, ky i fundit i vë qëllim vetes të shkatërrojë botën. Ashi dhe miqtë e tij vendosin të prishin planet e liga të Mjutusë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR