Filma Me Titra Shqip: Bullets of Justice

76 min 2019 6.5 / 4
Viti: Aug 23, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 21.748
Shikime: 2231
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Gjatë Luftës së Tretë Botërore, qeveria amerikane nisi një projekt sekret për të krijuar ushtarë të fortë duke shartuar njerëzit me derrat. 25 vjet më vonë, kjo specie e re e quajtur Turiri, i rrit dhe i ha njerëzit si kafshët. Rob Xhastisi, i cili punon për një grup rezistence njerëzish, ë shansi i fundit për të zbuluar se si Turinjtë morën fuqi dhe për t'i dhënë fund atyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR