Filma Me Titra Shqip: Criminal Audition

92 min 2019 5.5 / 2
Viti: Apr 2, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12.129
Shikime: 2330
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ish-avokat dhe skuadra e tij drejtojnë një organizatë të botës së krimit, duke siguruar kriminelë të rremë për të marrë përsipër krimet e njerëzve të tjerë. Por një klient i ri i rrezikshëm e kthen botën e tij përmbys kur ata përballen me gënjeshtra, mashtrime dhe vrasje gjatë një nate.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR