Filma Me Titra Shqip: PK - FN

153 min 2014 7.7 / 644
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: Dec 18, 2014
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 8.075
Shikime: 6048
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një i huaj ne një qytet bënë pyetje që s'i kishte bërë askush më parë. I njohur nga inicialet P.K , pyetjet dhe kurioziteti fëmijëror do ta dërgojnë atë ne një udhëtim drejt dashurisë, të qeshjes dhe të braktisjes.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR