Filma Me Titra Shqip: The New Mutants

94 min 2020 6.1 / 455
Viti: Aug 26, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 245.038
Shikime: 4572
Pershkrimi
Pesë mutantë të rinj, sapo zbuluan aftësitë e tyre ndërsa mbaheshin në një institucion sekret kundër vullnetit të tyre, luftojnë për t'i shpëtuar mëkateve të tyre të kaluara dhe për të shpëtuar veten
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR