Filma Me Titra Shqip: After We Collided

105 min 2020 7.2 / 910
Kategoria: Romance Dramatik
Viti: Sep 2, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 683.025
Shikime: 9498
Pershkrimi
Pasi u zbulua e vërteta për fillimin e lidhjes mes tyre, Hardin duhet të përpiqet që të fitoj faljen e Tesa, ndërsa ajo vazhdon jetën e saj në një karrierë të re dhe emocionuese. Sfida të reja nga e shkuara dhe e ardhmja i dalin përpara marrëdhënies së tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR