Filma Me Titra Shqip: Clouds

121 min 2020 8.4 / 67
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Oct 9, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 117.401
Shikime: 5834
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Muzikanti i ri Zak Sobiek zbulon se kanceri i është përhapur në trup, duke i lënë vetëm disa muaj jetë. Me pak kohë të mbetur për të jetuar, ai ndjek ëndrrën e tij dhe realizon një album me këngë, pa e ditur që së shpejti do të shndërrohet në një fenomen muzikor.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR