Filma Me Titra Shqip: Miss Meadows

88 min 2014 5.3 / 135
Kategoria: Dramatik
Viti: Sep 12, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11.047
Shikime: 1445
Trailer: YouTube
Pershkrimi
"Një mësuese e shkollës fillore, e edukuar, e ëmbël dhe e kujdesshme, kohën e saj të lirë e kalon me lulet dhe duke bërë rolin e hakmarrëses. Pasi fillon një marrëdhënie sentimentale me sherifin e zonës ku ishte transferuar, do t'i duhet të përballet me kriminel të lëshuar nga burgu...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR