Filma Me Titra Shqip: Yung

95 min 2018 5.2 / 13
Kategoria: Dramatik
Viti: Jun 30, 2018
Gjuha Origjinale: DE
Popullariteti: 1.436
Shikime: 4401
Trailer: YouTube
Pershkrimi
YUNG është një udhëtim që ndjek katër vajza të reja në subkulturën pulsuese dhe hedoniste të Berlinit modern. Por mbi të gjitha, është një paraqitje e pastër dhe autentike e miqësisë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR