Filma Me Titra Shqip: Rebecca

121 min 2020 6.4 / 212
Viti: Oct 16, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 245.727
Shikime: 3732
Pershkrimi
Një e re e sapomartuar arrin në pronën e familjes së burrit të saj në një bregdet të Anglisë dhe e gjen veten duke luftuar me hijen e gruas së tij të parë, Rebekës, trashëgimia e së cilës vazhdon të jetojë në shtëpi edhe shumë kohë pas vdekjes së saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR