Filma Me Titra Shqip: The Binge

98 min 2020 5.9 / 26
Kategoria: Komedi
Viti: Aug 28, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 68.041
Shikime: 1355
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Vendosur në një kohë ku të gjitha drogat dhe alkooli janë të paligjshme, e vetmja ditë që çdokush mund të marrë pjesë në "argëtim" është në ditën e Binge.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR