Filma Me Titra Shqip: Power Rangers

124 min 2017 6,2 / 2971
Viti: Mar 23, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15,514
Shikime: 1305
Pershkrimi
Një grup të rinjsh fitojnë superfuqi kur gjejnë disa monedha shumë të vjetra dhe ata duhet të mposhtin Rita Repulsën, e cila dëshiron të shkulë Kristalin Zeo nga Toka, për ta shkatërruar atë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR