Filma Me Titra Shqip: Roald Dahl's The Witches

106 min 2020 7.2 / 245
Viti: Oct 26, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 811.93
Shikime: 3176
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Bazuar në librin klasik të Roald Dahl “Shtrigat”, historia tregon përrallën e frikshme, qesharake dhe imagjinare të një djaloshi 7 vjeçar i cili takohet me disa shtriga në jetën e vërtetë!
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR