Filma Me Titra Shqip: Holidate

104 min 2020 7.3 / 357
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Oct 28, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 356.98
Shikime: 4212
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Sloana dhe Xheksoni e urrejnë të jenë beqarë gjatë festave, kur përballen me gjykime të vazhdueshme nga familjet e tyre. Kështu që, kur këta dy të panjohur njihen, ata zotohen të jenë partnerë për njëri-tjetrin për çdo rast festiv të vitit që kanë përpara.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR