Filma Me Titra Shqip: See No Evil 2

90 min 2014 4,6 / 144
Kategoria: Horror
Viti: Oct 21, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6,795
Shikime: 783
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një grup miqsh bëjnë një vizitë natën vonë në morgun e qytetit për t’i bërë një surprizë Emit për ditëlindjen e saj. Por surpriza e vërtetë vjen kur kufoma me një sy e psikopatit brutal Xhejkob Gudnajt ngrihet papritur nga krevati i ftohtë i bodrumit të morgut. Festa e tyre e çmendur kthehet në një kërdi tmerruese ndërsa vrasësi sadist vazhdon tërbimin e tij me çengela, bisturi dhe sharra elektrike.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR