Filma Me Titra Shqip: On the Rocks

97 min 2020 6.3 / 104
Kategoria: Dramatik Komedi
Viti: Oct 2, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 129.98
Shikime: 1488
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Në këtë komedi rreth plakjes, martesës, dhe të lidhjes të brishtë mes prindërve dhe fëmijëve të rritur, Laura, e martuar dhe nënën e dy vajzave ka krijuar dyshime se burri i saj që po përpiqet të rritet në karrierë, mund të ketë një lidhje me një kolege, një spekulim i inkurajuar nga babai i saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR