Filma Me Titra Shqip: Over the Moon

100 min 2020 7.6 / 250
Viti: Oct 16, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 1089.211
Shikime: 2625
Pershkrimi
Një vështrim i rrallë i jetës së kërcimtareve ekzotike dhe private në Los Angeles. Hyni dhe bëni një kalim të plotë, në jetën e pesë grave, ambicjet e të cilave, i shtyjnë ato të bëjnë përpara, përmes vështirësive dhe tabuve, drejt fuqizimit të grave.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR