Filma Me Titra Shqip: Spell

91 min 2020 6.9 / 12
Kategoria: Thriller Horror
Viti: Oct 30, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 64.659
Shikime: 1453
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Duke udhëtuar me avion drejt Apalaçias rurale, një familje rrëzohet në një zonë të humbur. Ndërkohë që një pjesë e saj nuk dihet ku është, Markus T. Uds, kryefamiljar, zgjohet në papafingon e një çifti të moshuar magjistarësh. Ai dëshpërimisht përpiqet të shkëputet nga magjia që po i bëjnë dhe të shpëtojë familjen e tij nga një ritual i lig, para lindjes së Hënës së Përgjakur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR