Filma Me Titra Shqip: The Curse of Audrey Earnshaw

90 min 2020 6.7 / 15
Kategoria: Horror Dramatik
Viti: Jul 11, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15.816
Shikime: 2480
Pershkrimi
Fshatarët protestantë dyshojnë se një nënë dhe vajza e saj bëjnë magji pasi një murtajë vdekjeprurëse iu shkatërron të korrat dhe bagëtinë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR