Filma Me Titra Shqip: You Should Have Left

93 min 2020 6 / 200
Viti: Jun 19, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 45.623
Shikime: 3249
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ish-bankier, gruaja e tij aktore dhe vajza e tyre rezervojnë pushime në një shtëpi moderne të izoluar në një fshatrat e Uellsit, ku asgjë nuk është ashtu siç duket.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR