Filma Me Titra Shqip: 21 Grams

124 min 2003 7.3 / 2077
Kategoria: Dramatik Krim Thriller
Viti: Mar 5, 2003
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14.615
Shikime: 2982
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një aksident i frikshëm sjell së bashku një matematikan të sëmurë kritik, një nënë të pikëlluar, dhe një ish të dënuar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR