Filma Me Titra Shqip: Bandidas

93 min 2006 6 / 770
Kategoria: Aksion Komedi Krim
Viti: Jan 18, 2006
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 13.004
Shikime: 2279
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në Meksikën e lasht dy femra mundohen të ndryshojnë gjërat duke ndaluar një plaçkitje në bank dhe duke rezultuar të mbrojnë vendin e vetë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR