Filma Me Titra Shqip: Braveheart

178 min 1995 7,9 / 6135
Viti: May 24, 1995
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 20,652
Shikime: 2064
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Deri në cilën pikë mund të shkojë një burrë me dëshirën e tij për hakmarrje? Protagonisti i kësaj historie prekse, Uilliam Uollas, lufton deri në vdekje për të ndjekur qëllimet e tij: të hakmerret për gruan që do, të cilën ia vrau barbarisht një ushtar anglez dhe të ndjekë deri në momentet e fundit të jetës dëshirën e tij të çmendur për liri.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR