Filma Me Titra Shqip: Swerve

83 min 2012 5,1 / 24
Kategoria: Krim Dramatik Thriller
Viti: Jun 6, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,506
Shikime: 904
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kolin gjendet pranë një aksidenti rrugor ku përfshihet një burrë që humb jetë, një grua e bukur dhe një valixhe me para. Pasi mundohet të bëjë veprimin e duhur ai gjendet në mes të një skeme të rrezikshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR