Filma Me Titra Shqip: The Pocket Hercules Naim

134 min 2019 7.3 / 9
Kategoria: Dramatik
Viti: Nov 22, 2019
Gjuha Origjinale: TR
Popullariteti: 2.661
Shikime: 1399
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Biografia e peshëngritësit turk dhe kampionit të Lojërave Olimpike, Naim Sulejmanollu, turku i lindur në Bullgari, që e shndërroi karrierën e tij në mision human, në ndihmë të bashkatdhetarëve.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR