Filma Me Titra Shqip: The Beach House

88 min 2020 6.5 / 4
Kategoria: Dramatik Horror Mister
Viti: Oct 22, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 24.934
Shikime: 3309
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një largim romantik për dy të dashuruarit e kolegjit kthehet në një luftë për mbijetesë kur të ftuarit e papritur dhe mjedisi përreth shfaqin shenja të një infeksioni misterioz.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR