Filma Me Titra Shqip: Stripped: Los Angeles

80 min 2020 0 / 0
Kategoria:
Viti: Sep 30, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4.398
Shikime: 3686
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vështrim i rrallë i jetës së kërcimtareve ekzotike dhe private në Los Angeles. Hyni dhe bëni një kalim të plotë, në jetën e pesë grave, ambiciet e të cilave, i shtyjnë ato të bëjnë përpara, përmes vështirësive dhe tabuve, drejt fuqizimit të grave.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR