Filma Me Titra Shqip: The Adventurer: The Curse of the Midas Box

99 min 2013 5,2 / 122
Kategoria: Fantazi Aventure Familje
Viti: Dec 5, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,081
Shikime: 708
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Jeta e 17-vjeçarit Maraja Mandi merr tatëpjetën pas zhdukjes së prindërve të tij dhe grabitjes së vëllait të tij. Duke ndjekur një sërë gjurmësh në hotelin misterioz “Prince Regent” dhe njëkohësisht me fatin e botës në duart e tij dhe me familjen e tij në rrezik, Maraja do të rrezikojë gjithçka për të zbuluar mallkimin e kutisë së Midas.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR