Filma Me Titra Shqip: Broken Star

90 min 2018 5 / 9
Kategoria: Thriller
Viti: Jul 20, 2018
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6.077
Shikime: 2659
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
E braktisur nga miqtë dhe familja e saj dhe me karrierën në rrezik, ylli i filmave Markey Marlowe është sekuestruar në një dupleks me një pronar të përkohshëm i cili thjesht mund të jetë më i rrezikshëm se ajo.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR