Filma Me Titra Shqip: Close Enemies

111 min 2018 5.9 / 102
Kategoria: Dramatik
Viti: Oct 3, 2018
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 18.61
Shikime: 1381
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dris dhe Manuel janë dy miq fëmijërie që përfundojnë duke ndjekur shtigje të kundërta: Manuel zgjodhi jetën e banditëve, ndërsa Dris bëhet polic. Kur marrëveshja më e madhe e Manuel shkon gabim, ata takohen përsëri dhe kuptojnë se të dy kanë nevojë për njëri-tjetrin për të mbijetuar në botët e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR