Filma Me Titra Shqip: Nobody's Fool

110 min 2018 6.2 / 203
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Oct 31, 2018
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 20.955
Shikime: 3746
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pas lirimit të saj nga burgu, Tania vë re që motra e saj, ka rënë në dashuri. Sidoqoftë, ajo dyshon tek i dashuri i motrës dhe vendos që të hetojë për të.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR