Filma Me Titra Shqip: Sonora: The Devil’s Highway

95 min 2019 5.2 / 10
Kategoria: Dramatik Thriller
Viti: Sep 6, 2019
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 7.616
Shikime: 1469
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në 1931 në Meksikë, nën presionin e qeverisë Sonora, një grup njerëzish detyrohen të ndërmarrin një udhëtim për në Meksikali, ku do t’ju duhet të përballen me racizmin dhe rreziqe të tjerë përgjatë kalimit në shkretëtirën e rrezikshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR