Filma Me Titra Shqip: The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

95 min 2020 8.2 / 1302
Viti: Aug 14, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 1894.439
Shikime: 2179
Pershkrimi
Sfungjer Bobi dhe Patriku, shoku i tij më i mirë, nisin një mision për të shpëtuar kërmillin e rrëmbyer nga mbreti tekanjoz Poseidon. Gjatë udhëtimit të tyre, dyshja do të kalojë aventura të cilave, dy miqtë do të dinë t’u bëjnë ballë me karakterin e tyre kurajoz, por edhe naiv dhe me shumë humor...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR