Filma Me Titra Shqip: Sage of Time

0 min 2020 7.6 / 23
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: May 17, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 66.241
Shikime: 5041
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Poli është një fotograf, i cili takohet me dashurinë e tij të parë, Anën, në një treg të mbipopulluar filipin. Pasionet e udhëtarëve rindizen dhe principet e tyre mbi marrëdhëniet, fenë dhe moralin, bien. Nata që kalojnë bashkë do t'i ndryshojë të gjitha.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR