Filma Me Titra Shqip: Bigfoot Family

97 min 2020 5 / 13
Kategoria: Animacion Aventure
Viti: Jul 23, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16.009
Shikime: 3883
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Babai përdor famën e tij të re për të luftuar kundër një kompanie të naftës në Alaskë, por kur ai zhduk djalin, nënën, një rakun dhe një ari drejtohen në Veri për ta shpëtuar atë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR